Biuletyn Informacji Publicznej  Gminy Gniewoszów  www.gniewoszow.pl
Dane
Dostęp dla osób niepełnosprawnych
Urząd Gminy
Organy
Wójt Gminy
Sekretarz Gminy
Skarbnik Gminy
Przewodniczący Rady
Referaty
Rada Gminy
Rada
Komisje
Zaproszenia na sesje
Nagrania sesji
Wyniki głosowań
Protokoły z sesji
Prawo lokalne
Statut
Regulamin
Skargi i wnioski
Uchwały
Informacje
Zarządzenia
Strategia rozwoju
Zagospodarowanie przestrzenne
Ogłoszenia w związku z prawem dostępu do informacji o środowisku
Prawo miejscowe
Ogłoszenia
Publicznie dostępny wykaz danych
Klauzula informacyjna
Nieodpłatna pomoc prawna
Rejestr Instytucji Kultury
Stypendium Wójta Gminy Gniewoszów
Sprawozdania finansowe jednostek budżetowych
Raport o stanie gminy
***
Jednostki organizacyjne
Spółki prawa handlowego
Budżet
Emisja obligacji
Przetargi
Oferty inwestycyjne
Rejestry i ewidencje
Oświadczenia majątkowe
° oświadczenia za rok 2002
° oświadczenia za rok 2003
° oświadczenia za rok 2004
° oświadczenia za rok 2005
° oświadczenia za rok 2006
° oświadczenia za rok 2007
° oświadczenia za rok 2008
° oświadczenia za rok 2009
° oświadczenia za rok 2010
° oświadczenia za rok 2011
° oświadczenia za rok 2012
° oświadczenia za rok 2013
° oświadczenia za rok 2014
- Radni
- Wójt i Kierownicy Jednostek Podległych
° oświadczenia za rok 2015
° oświadczenia za rok 2016
° oświadczenia za rok 2017
°  oświadczenia za rok 2018
Praca w U.G.Gniewoszów
Informacje nieudostępnione
Wybory 2006
Wybory 2009
Wybory 2010
Wybory 2011
Wybory 2014
Wybory 2015
Wybory 2018
Wybory do Parlamentu Europejskiego 2019
Wybory do Sejmu i Senatu Rzeczypospolitej Polskiej 2019
Przedterminowe wybory wójta gminy Gniewoszów
Wybory uzupełniające do Rady Gminy Gniewoszów
Organizacje pozarządowe
Ochrona środowiska
Konkursy na stanowiska kierownicze w placówkach oświatowych
Serwis
Skrzynka Podawcza 2
Sprawdź stan spraw
Dziennik Ustaw
Wyszukiwarka
Instrukcja obsługi
Redakcja
Wykaz danych o środowisku
Rejestr zmian
Statystyka odwiedzin
 Oświadczenia majątkowe > oświadczenia za rok 2014 > Radni strona główna 

Radni
Piotr Dela - Przewodniczący Rady Gminy

oświadczenie za 2014 rok.

 Treść oświadczenia
Data wprowadzenia informacji 2015-05-28 11:12:50, wprowadzający: Mikołaj Mizak
Stanisław Gawron

oświadczenie za 2014 rok.

 Treść oświadczenia
Obowiązuje od: 2015-04-27   Data wprowadzenia informacji 2015-07-27 08:56:50, wprowadzający: Mikołaj Mizak, autor: Stanisław Gawron
Andrzej Gugała

oświadczenie za 2014 rok.

 Treść oświadczenia
Obowiązuje od: 2015-04-28   Data wprowadzenia informacji 2015-07-27 08:58:15, wprowadzający: Mikołaj Mizak, autor: Andrzej Gugała
Dariusz Janiszewski

oświadczenie za 2014 rok.

 Janiszewski2015.pdf
Obowiązuje od: 2015-04-27   Data wprowadzenia informacji 2015-07-27 08:59:16, wprowadzający: Mikołaj Mizak, autor: Dariusz Janiszewski
Krzysztof Kępka

oświadczenie za 2014 rok.

 Treść oświadczenia
Obowiązuje od: 2015-04-24   Data wprowadzenia informacji 2015-07-27 09:00:31, wprowadzający: Mikołaj Mizak, autor: Krzysztof Kępka
Krzysztof Kołdej

oświadczenie za 2014 rok.

 Treść oświadczenia
Obowiązuje od: 2015-04-22   Data wprowadzenia informacji 2015-07-27 09:01:37, wprowadzający: Mikołaj Mizak, autor: Krzysztof Kołdej
Zbigniew Koziara

oświadczenie za 2014 rok.

 Treść oświadczenia
Obowiązuje od: 2015-04-27   Data wprowadzenia informacji 2015-07-27 09:05:21, wprowadzający: Mikołaj Mizak, autor: Zbigniew Koziara
Andrzej Seredyn

oświadczenie za 2014 rok.

 Treść oświadczenia
Obowiązuje od: 2015-04-26   Data wprowadzenia informacji 2015-07-27 09:11:15, wprowadzający: Mikołaj Mizak, autor: Andrzej Seredyn
Teresa Seredyn

oświadczenie za 2014 rok.

 Treść oświadczenia
Obowiązuje od: 2015-04-28   Data wprowadzenia informacji 2015-07-27 09:12:21, wprowadzający: Mikołaj Mizak, autor: Teresa Seredyn
Emil Skowronek

oświadczenie za 2014 rok.

 Treść oświadczenia
Obowiązuje od: 2015-04-01   Data wprowadzenia informacji 2015-07-27 09:13:28, wprowadzający: Mikołaj Mizak, autor: Emil Skowronek
Czesław Strzelecki

oświadczenie za 2014 rok.

 Treść oświadczenia
Obowiązuje od: 2015-04-22   Data wprowadzenia informacji 2015-07-27 09:14:40, wprowadzający: Mikołaj Mizak, autor: Czesław Strzelecki
Mariusz Szczepaniak

oświadczenie za 2014 rok.

 Treść oświadczenia
Obowiązuje od: 2015-04-17   Data wprowadzenia informacji 2015-07-27 09:15:54, wprowadzający: Mikołaj Mizak, autor: Mariusz Szczepaniak
Piotr Telka

oświadczenie za 2014 rok.

 Treść oświadczenia
Obowiązuje od: 2015-04-16   Data wprowadzenia informacji 2015-07-27 09:16:54 Informację zaktualizowano 2015-07-27 09:17:10, wprowadzający: Mikołaj Mizak, autor: Piotr Telka
Jan Tyburcy

oświadczenie za 2014 rok.

 Treść oświadczenia
Obowiązuje od: 2015-04-24   Data wprowadzenia informacji 2015-07-27 09:18:27, wprowadzający: Mikołaj Mizak, autor: Jan Tyburcy
Zbigniew Wnuk

oświadczenie za 2014 rok.

 Treść oświadczenia
Obowiązuje od: 2015-04-26   Data wprowadzenia informacji 2015-07-27 09:19:18, wprowadzający: Mikołaj Mizak, autor: Zbigniew Wnuk
 Piotr Dela - Przewodniczący Rady Gminy. Początek kadencji
Data wprowadzenia informacji 2015-02-06 11:50:21, wprowadzający: Mikołaj Mizak, autor: Piotr Dela
 Stanisław Gawron - początek kadencji
Obowiązuje od: 2014-12-29   Data wprowadzenia informacji 2015-03-20 14:58:31 Informację zaktualizowano 2015-07-27 08:51:10, wprowadzający: Mikołaj Mizak
 Andrzej Gugała - początek kadencji
Obowiązuje od: 2014-12-10   Data wprowadzenia informacji 2015-03-20 14:59:43 Informację zaktualizowano 2015-07-27 08:51:52, wprowadzający: Mikołaj Mizak
 Dariusz Janiszewski - początek kadencji
Obowiązuje od: 2014-12-29   Data wprowadzenia informacji 2015-03-20 15:00:31 Informację zaktualizowano 2015-07-27 08:52:03, wprowadzający: Mikołaj Mizak
 Krzysztof Kępka - początek kadencji
Obowiązuje od: 2014-12-20   Data wprowadzenia informacji 2015-03-20 15:01:52 Informację zaktualizowano 2015-07-27 08:52:20, wprowadzający: Mikołaj Mizak
 Krzysztof Kołdej - początek kadencji
Obowiązuje od: 2014-12-05   Data wprowadzenia informacji 2015-03-20 15:03:49 Informację zaktualizowano 2015-07-27 08:52:27, wprowadzający: Mikołaj Mizak
 Zbigniew Koziara - początek kadencji
Obowiązuje od: 2014-12-22   Data wprowadzenia informacji 2015-03-20 15:12:00 Informację zaktualizowano 2015-07-27 08:52:34, wprowadzający: Mikołaj Mizak
 Andrzej Seredyn - początek kadencji
Obowiązuje od: 2014-12-29   Data wprowadzenia informacji 2015-03-20 15:12:57 Informację zaktualizowano 2015-07-27 08:52:40, wprowadzający: Mikołaj Mizak
 Teresa Seredyn - początek kadencji
Obowiązuje od: 2014-12-22   Data wprowadzenia informacji 2015-03-20 15:13:56 Informację zaktualizowano 2015-07-27 08:52:46, wprowadzający: Mikołaj Mizak
 Emil Skowronek - początek kadencji
Obowiązuje od: 2014-12-08   Data wprowadzenia informacji 2015-03-20 15:14:38 Informację zaktualizowano 2015-07-27 08:52:54, wprowadzający: Mikołaj Mizak
 Czesław Strzelecki - początek kadencji
Obowiązuje od: 2014-12-29   Data wprowadzenia informacji 2015-03-20 15:15:23 Informację zaktualizowano 2015-07-27 08:53:00, wprowadzający: Mikołaj Mizak
 Mariusz Szczepaniak - początek kadencji
Obowiązuje od: 2014-12-22   Data wprowadzenia informacji 2015-03-20 15:16:12 Informację zaktualizowano 2015-07-27 08:53:09, wprowadzający: Mikołaj Mizak
 Piotr Telka - początek kadencji
Obowiązuje od: 2014-12-27   Data wprowadzenia informacji 2015-03-20 15:16:50 Informację zaktualizowano 2015-07-27 08:53:23, wprowadzający: Mikołaj Mizak
 Jan Tyburcy - początek kadencji
Obowiązuje od: 2014-12-29   Data wprowadzenia informacji 2015-03-20 15:17:31 Informację zaktualizowano 2015-07-27 08:53:42, wprowadzający: Mikołaj Mizak
 Zbigniew Wnuk - początek kadencji
Obowiązuje od: 2014-12-08   Data wprowadzenia informacji 2015-03-20 15:18:14 Informację zaktualizowano 2015-07-27 08:53:51, wprowadzający: Mikołaj Mizak
 Tadeusz Gawinek. Oświadczenie złożone na 2 miesiące przed upływem kadencji
Obowiązuje od: 2014-09-21   Data wprowadzenia informacji 2014-12-02 09:04:42, wprowadzający: Mikołaj Mizak, autor: Tadeusz Gawinek
 Maria Halina Banaś - Przewodnicząca Rady Gminy. Oświadczenie złożone na 2 miesiące przed upływem kadencji
Obowiązuje od: 2014-09-21   Data wprowadzenia informacji 2014-12-02 09:01:30 Informację zaktualizowano 2015-03-20 15:18:56, wprowadzający: Mikołaj Mizak, autor: Maria Halina Banaś
 Roman Bąk. Oświadczenie złożone na 2 miesiące przed upływem kadencji
Obowiązuje od: 2014-09-21   Data wprowadzenia informacji 2014-12-02 09:07:20, wprowadzający: Mikołaj Mizak, autor: Roman Bąk
 Andrzej Gugała. Oświadczenie złożone na 2 miesiące przed upływem kadencji
Obowiązuje od: 2014-09-21   Data wprowadzenia informacji 2014-12-02 09:15:50 Informację zaktualizowano 2014-12-02 09:17:04, wprowadzający: Mikołaj Mizak, autor: Andrzej Gugała
 Jolanta Jakubowska. Oświadczenie złożone na 2 miesiące przed upływem kadencji
Obowiązuje od: 2014-09-21   Data wprowadzenia informacji 2014-12-02 09:18:54, wprowadzający: Mikołaj Mizak, autor: Jolanta Jakubowska
 Łukasz Kamionka. Oświadczenie złożone na 2 miesiące przed upływem kadencji
Obowiązuje od: 2014-09-21   Data wprowadzenia informacji 2014-12-02 09:19:33, wprowadzający: Mikołaj Mizak, autor: Łukasz Kamionka
 Krzysztof Karsznia. Oświadczenie złożone na 2 miesiące przed upływem kadencji
Obowiązuje od: 2014-09-21   Data wprowadzenia informacji 2014-12-02 09:20:21, wprowadzający: Mikołaj Mizak, autor: Krzysztof Karsznia
 Danuta Kubicka. Oświadczenie złożone na 2 miesiące przed upływem kadencji
Obowiązuje od: 2014-09-21   Data wprowadzenia informacji 2014-12-02 09:20:59, wprowadzający: Mikołaj Mizak, autor: Danuta Kubicka
 Roman Pytrus. Oświadczenie złożone na 2 miesiące przed upływem kadencji
Obowiązuje od: 2014-09-21   Data wprowadzenia informacji 2014-12-02 09:22:16, wprowadzający: Mikołaj Mizak, autor: Roman Pytrus
 Czesław Strzelecki. Oświadczenie złożone na 2 miesiące przed upływem kadencji
Obowiązuje od: 2014-09-21   Data wprowadzenia informacji 2014-12-02 09:23:02, wprowadzający: Mikołaj Mizak, autor: Czesław Strzelecki
 Mariusz Szczepaniak. Oświadczenie złożone na 2 miesiące przed upływem kadencji
Obowiązuje od: 2014-09-21   Data wprowadzenia informacji 2014-12-02 09:23:48, wprowadzający: Mikołaj Mizak, autor: Mariusz Szczepaniak
 Dariusz Szymański. Oświadczenie złożone na 2 miesiące przed upływem kadencji
Obowiązuje od: 2014-09-21   Data wprowadzenia informacji 2014-12-02 09:24:26, wprowadzający: Mikołaj Mizak, autor: Dariusz Szymański
 Jan Tyburcy. Oświadczenie złożone na 2 miesiące przed upływem kadencji
Obowiązuje od: 2014-09-21   Data wprowadzenia informacji 2014-12-02 09:25:39, wprowadzający: Mikołaj Mizak, autor: Jan Tyburcy
 Krzysztof Zyzek. Oświadczenie złożone na 2 miesiące przed upływem kadencji
Obowiązuje od: 2014-09-21   Data wprowadzenia informacji 2014-12-02 09:26:23, wprowadzający: Mikołaj Mizak, autor: Krzysztof Zyzek
 Jan Pułka. Oświadczenie złożone na 2 miesiące przed upływem kadencji
Obowiązuje od: 2014-09-21   Data wprowadzenia informacji 2014-12-02 09:27:42, wprowadzający: Mikołaj Mizak, autor: Jan Pułka

Zobacz:
 Radni .  Wójt i Kierownicy Jednostek Podległych . 
wersja do druku