Biuletyn Informacji Publicznej  Gminy Gniewoszów  www.gniewoszow.pl
Dane
Dostęp dla osób niepełnosprawnych
Urząd Gminy
Organy
Wójt Gminy
Sekretarz Gminy
Skarbnik Gminy
Przewodniczący Rady
Referaty
Rada Gminy
Rada
Komisje
Zaproszenia na sesje
Nagrania sesji
Wyniki głosowań
Protokoły z sesji
Petycje
Prawo lokalne
Statut
Regulamin
Skargi i wnioski
Uchwały
Informacje
Zarządzenia
Strategia rozwoju
Zagospodarowanie przestrzenne
Ogłoszenia w związku z prawem dostępu do informacji o środowisku
Prawo miejscowe
Ogłoszenia
Publicznie dostępny wykaz danych
Klauzula informacyjna
Nieodpłatna pomoc prawna
Rejestr Instytucji Kultury
Stypendium Wójta Gminy Gniewoszów
Sprawozdania finansowe jednostek budżetowych
Raport o stanie gminy
***
Jednostki organizacyjne
Spółki prawa handlowego
Budżet
Emisja obligacji
Przetargi
Oferty inwestycyjne
Rejestry i ewidencje
Oświadczenia majątkowe
° oświadczenia za rok 2010
- Radni
- Wójt i Kierownicy Jednostek Podległych
° oświadczenia za rok 2011
° oświadczenia za rok 2012
° oświadczenia za rok 2013
° oświadczenia za rok 2014
° oświadczenia za rok 2015
° oświadczenia za rok 2016
° oświadczenia za rok 2017
°  oświadczenia za rok 2018
°  oświadczenia za rok 2019
Praca w U.G.Gniewoszów
Informacje nieudostępnione
Wybory 2006
Wybory 2009
Wybory 2010
Wybory 2011
Wybory 2014
Wybory 2015
Wybory 2018
Wybory do Parlamentu Europejskiego 2019
Wybory do Sejmu i Senatu Rzeczypospolitej Polskiej 2019
Przedterminowe wybory wójta gminy Gniewoszów
Wybory uzupełniające do Rady Gminy Gniewoszów
Wybory Prezydenta RP 2020
Organizacje pozarządowe
Ochrona środowiska
Konkursy na stanowiska kierownicze w placówkach oświatowych
Serwis
Skrzynka Podawcza 2
Sprawdź stan spraw
Dziennik Ustaw
Wyszukiwarka
Instrukcja obsługi
Redakcja
Wykaz danych o środowisku
Rejestr zmian
Statystyka odwiedzin
 Oświadczenia majątkowe > oświadczenia za rok 2010 > Radni strona główna 

Radni
 Maria Halina Banaś - oświadczenie złożone na dwa miesiące przed upływem kadencji.
Obowiązuje od: 2010-09-12   Data wprowadzenia informacji 2011-01-04 10:06:49, wprowadzający: Mikołaj Mizak, autor: Maria Halina Banaś
 Roman Pytrus - oświadczenie złożone na dwa miesiące przed upływem kadencji.
Obowiązuje od: 2010-09-12   Data wprowadzenia informacji 2010-12-29 12:19:03 Informację zaktualizowano 2011-03-09 10:20:53, wprowadzający: Mikołaj Mizak, autor: Roman Pytrus
 Henryk Sadura - oświadczenie złożone na dwa miesiące przed upływem kadencji.
Obowiązuje od: 2010-09-12   Data wprowadzenia informacji 2010-12-29 12:17:37 Informację zaktualizowano 2011-01-04 10:04:52, wprowadzający: Mikołaj Mizak, autor: Henryk Sadura
 Krystyna Szafranek - oświadczenie złożone na dwa miesiące przed upływem kadencji.
Obowiązuje od: 2010-09-12   Data wprowadzenia informacji 2010-12-29 12:21:02, wprowadzający: Mikołaj Mizak, autor: Krystyna Szafranek
 Tadeusz Gawinek - oświadczenie złożone na dwa miesiące przed upływem kadencji.
Obowiązuje od: 2010-09-12   Data wprowadzenia informacji 2010-12-29 12:21:42, wprowadzający: Mikołaj Mizak, autor: Tadeusz Gawinek
 Jolanta Jakubowska - oświadczenie złożone na dwa miesiące przed upływem kadencji.
Obowiązuje od: 2010-09-12   Data wprowadzenia informacji 2010-12-29 12:22:20, wprowadzający: Mikołaj Mizak, autor: Jolanta Jakubowska
 Mariusz Szczepaniak - oświadczenie złożone na dwa miesiące przed upływem kadencji.
Obowiązuje od: 2010-09-12   Data wprowadzenia informacji 2010-12-29 12:22:58, wprowadzający: Mikołaj Mizak, autor: Mariusz Szczepaniak
 Łukasz Kamionka - oświadczenie złożone na dwa miesiące przed upływem kadencji.
Obowiązuje od: 2010-09-12   Data wprowadzenia informacji 2010-12-29 12:23:29, wprowadzający: Mikołaj Mizak, autor: Łukasz Kamionka
 Danuta Kubicka - oświadczenie złożone na dwa miesiące przed upływem kadencji.
Obowiązuje od: 2010-09-12   Data wprowadzenia informacji 2010-12-29 12:24:00, wprowadzający: Mikołaj Mizak, autor: Danuta Kubicka
 Roman Bąk - oświadczenie złożone na dwa miesiące przed upływem kadencji.
Obowiązuje od: 2010-09-12   Data wprowadzenia informacji 2010-12-29 12:24:40, wprowadzający: Mikołaj Mizak, autor: Roman Bąk
 Jan Tyburcy - oświadczenie złożone na dwa miesiące przed upływem kadencji.
Obowiązuje od: 2010-09-12   Data wprowadzenia informacji 2010-12-29 12:25:19, wprowadzający: Mikołaj Mizak, autor: Jan Tyburcy
 Krzysztof Karsznia - oświadczenie złożone na dwa miesiące przed upływem kadencji.
Obowiązuje od: 2010-09-12   Data wprowadzenia informacji 2010-12-29 12:26:32, wprowadzający: Mikołaj Mizak, autor: Krzysztof Karsznia
 Andrzej Gugała - oświadczenie złożone na dwa miesiące przed upływem kadencji.
Obowiązuje od: 2010-09-12   Data wprowadzenia informacji 2010-12-29 12:27:16, wprowadzający: Mikołaj Mizak, autor: Andrzej Gugała
 Wiesław Kaczkowski - oświadczenie złożone na dwa miesiące przed upływem kadencji.
Obowiązuje od: 2010-09-12   Data wprowadzenia informacji 2010-12-29 12:27:48, wprowadzający: Mikołaj Mizak, autor: Wiesław Kaczkowski
 Jan Tadeusz Pułka - oświadczenie złożone na dwa miesiące przed upływem kadencji.
Obowiązuje od: 2010-09-12   Data wprowadzenia informacji 2010-12-29 12:28:24, wprowadzający: Mikołaj Mizak, autor: Jan Tadeusz Pułka
 Roman Pytrus - oświadczenie złożone na początku kadencji
Obowiązuje od: 2010-12-22   Data wprowadzenia informacji 2011-03-09 10:20:27, wprowadzający: Mikołaj Mizak, autor: Roman Pytrus
 Tadeusz Gawinek - oświadczenie złożone na początku kadencji
Obowiązuje od: 2010-12-22   Data wprowadzenia informacji 2011-03-09 10:27:36, wprowadzający: Mikołaj Mizak, autor: Tadeusz Gawinek
 Jolanta Jakubowska - oświadczenie złożone na początku kadencji
Obowiązuje od: 2010-12-29   Data wprowadzenia informacji 2011-03-09 10:31:46, wprowadzający: Mikołaj Mizak, autor: Jolanta Jakubowska
 Mariusz Szczepaniak - oświadczenie złożone na początku kadencji
Obowiązuje od: 2010-12-22   Data wprowadzenia informacji 2011-03-09 10:32:38, wprowadzający: Mikołaj Mizak, autor: Mariusz Szczepaniak
 Łukasz Kamionka - oświadczenie złożone na początku kadencji
Obowiązuje od: 2010-12-12   Data wprowadzenia informacji 2011-03-09 10:33:26, wprowadzający: Mikołaj Mizak, autor: Łukasz Kamionka
 Danuta Kubicka - oświadczenie złożone na początku kadencji
Obowiązuje od: 2010-12-28   Data wprowadzenia informacji 2011-03-09 10:34:09, wprowadzający: Mikołaj Mizak, autor: Danuta Kubicka
 Roman Bąk - oświadczenie złożone na początku kadencji
Obowiązuje od: 2010-12-20   Data wprowadzenia informacji 2011-03-09 10:41:00, wprowadzający: Mikołaj Mizak, autor: Roman Bąk
 Jan Tyburcy - oświadczenie złożone na początku kadencji
Obowiązuje od: 2010-12-30   Data wprowadzenia informacji 2011-03-09 10:43:23, wprowadzający: Mikołaj Mizak, autor: Jan Tyburcy
 Krzysztof Karsznia - oświadczenie złożone na początku kadencji
Obowiązuje od: 2010-12-29   Data wprowadzenia informacji 2011-03-09 10:44:05, wprowadzający: Mikołaj Mizak, autor: Krzysztof Karsznia
 Andrzej Gugała - oświadczenie złożone na początku kadencji
Obowiązuje od: 2010-12-20   Data wprowadzenia informacji 2011-03-09 10:45:19, wprowadzający: Mikołaj Mizak, autor: Andrzej Gugała
 Jan Tadeusz Pułka - oświadczenie złożone na początku kadencji
Obowiązuje od: 2010-12-15   Data wprowadzenia informacji 2011-03-09 10:46:14, wprowadzający: Mikołaj Mizak, autor: Jan Tadeusz Pułka
 Czesław Strzelecki - oświadczenie złożone na początku kadencji
Obowiązuje od: 2010-12-21   Data wprowadzenia informacji 2011-03-09 10:47:22, wprowadzający: Mikołaj Mizak, autor: Czesław Strzelecki
 Krzysztof Zyzek - oświadczenie złożone na początku kadencji
Obowiązuje od: 2010-12-02   Data wprowadzenia informacji 2011-03-09 10:48:17, wprowadzający: Mikołaj Mizak, autor: Krzysztof Zyzek
 Dariusz Szymański - oświadczenie złożone na początku kadencji
Obowiązuje od: 2010-12-29   Data wprowadzenia informacji 2011-03-09 10:49:05, wprowadzający: Mikołaj Mizak, autor: Dariusz Szymański
 Tadeusz Gawinek - oświadczenie za 2010 rok.
Obowiązuje od: 2011-04-18   Data wprowadzenia informacji 2011-07-19 07:51:59, wprowadzający: Mikołaj Mizak, autor: Tadeusz Gawinek
 Roman Pytrus - oświadczenie złożone za 2010 rok.
Obowiązuje od: 2011-04-27   Data wprowadzenia informacji 2011-07-19 07:54:44, wprowadzający: Mikołaj Mizak, autor: Roman Pytrus
 Roman Bąk - oświadczenie złożone za 2010 rok.
Obowiązuje od: 2011-04-02   Data wprowadzenia informacji 2011-07-19 07:55:28, wprowadzający: Mikołaj Mizak, autor: Roman Bąk
 Mariusz Szczepaniak - oświadczenie złożone za 2010 rok.
Obowiązuje od: 2011-04-27   Data wprowadzenia informacji 2011-07-19 07:56:36, wprowadzający: Mikołaj Mizak, autor: Mariusz Szczepaniak
 Łukasz Kamionka - oświadczenie złożone za 2010 rok.
Obowiązuje od: 2011-04-27   Data wprowadzenia informacji 2011-07-19 07:58:28, wprowadzający: Mikołaj Mizak, autor: Łukasz Kamionka
 Krzysztof Zyzek - oświadczenie złożone za 2010 rok.
Obowiązuje od: 2011-04-21   Data wprowadzenia informacji 2011-07-19 07:59:13, wprowadzający: Mikołaj Mizak, autor: Krzysztof Zyzek
 Krzysztof Karsznia - oświadczenie złożone za 2010 rok.
Obowiązuje od: 2011-04-27   Data wprowadzenia informacji 2011-07-19 07:59:53, wprowadzający: Mikołaj Mizak, autor: Krzysztof Karsznia
 Jan Tyburcy - oświadczenie złożone za 2010 rok.
Obowiązuje od: 2011-04-27   Data wprowadzenia informacji 2011-07-19 08:00:40, wprowadzający: Mikołaj Mizak, autor: Jan Tyburcy
 Jan Tadeusz Pułka - oświadczenie złożone za 2010 rok.
Obowiązuje od: 2011-04-28   Data wprowadzenia informacji 2011-07-19 08:01:26, wprowadzający: Mikołaj Mizak, autor: Jan Tadeusz Pułka
 Jolanta Jakubowska - oświadczenie złożone za 2010 rok.
Obowiązuje od: 2011-04-29   Data wprowadzenia informacji 2011-07-19 08:02:12, wprowadzający: Mikołaj Mizak, autor: Jolanta Jakubowska
 Dariusz Szymański - oświadczenie złożone za 2010 rok.
Obowiązuje od: 2011-04-28   Data wprowadzenia informacji 2011-07-19 08:04:12, wprowadzający: Mikołaj Mizak, autor: Dariusz Szymański
 Danuta Kubicka - oświadczenie złożone za 2010 rok.
Obowiązuje od: 2011-04-28   Data wprowadzenia informacji 2011-07-19 08:05:34, wprowadzający: Mikołaj Mizak, autor: Danuta Kubicka
 Czesław Strzelecki - oświadczenie złożone za 2010 rok.
Obowiązuje od: 2011-04-26   Data wprowadzenia informacji 2011-07-19 08:07:24, wprowadzający: Mikołaj Mizak, autor: Czesław Strzelecki
 Andrzej Gugała - oświadczenie złożone za 2010 rok.
Obowiązuje od: 2011-04-27   Data wprowadzenia informacji 2011-07-19 08:08:15, wprowadzający: Mikołaj Mizak, autor: Andrzej Gugała

Zobacz:
 Radni .  Wójt i Kierownicy Jednostek Podległych . 
wersja do druku